موسیقی فارس: مدونا، خواننده مشهور آمریکایی با انتشار ویدیویی در اینستاگرام شخصی اش، از مثبت بودن تست آنتی بادی کرونای خودش خبر داده است.

به گزارش موسیقی فارس و به نقل از صفحه اینستاگرامی مدونا، این سوپراستار دنیای هنر در این ویدیو از انجام تستی برای سنجش میزان آنتی بادی کرونا خبر داد و گفت نتیجه این آزمایش او مثبت بوده است: «دیروز آزمایش دادم. و معلوم شد که در بدنم آنتی‌بادی هست. پس از فردا با ماشین بیرون می‌روم و شیشه را پایین می‌دهم و هوای کرونایی را نقش می‌کشم.»
به بیان دیگر می‌توان گفت که اگر نتیجه این آزمایش برای افراد مثبت باشد به این معنی است که پیشتر به بیماری کرونا مبتلا شده اند اما بدون این‌که متوجه شوند بهبود یافته اند. در حالت معمول بدن در واکنش به اغلب بیماری‌های ویروسی پس از ابتلای اولیه شروع به ترشح پادتن(آنتی بادی) می‌کند که باعث مصونیت فرد در برابر آن بیماری می‌شود(مانند آبله مرغان، اوریون، فلج اطفال و…)، مدونا نیز به احتمال بسیار بالا بدون این‌که از ابتلایش به کرونا مطلع شود دوران بهبودی را بدون داشتن علائم پشت سر گذاشته است و طبق روال طبیعی باید هم‌اکنون در برابر ویروس کووید۱۹ مصونیت فیزیولوژیک داشته باشد. اما متاسفانه مواردی در سراسر دنیا دیده شده که افراد پس از یک بار ابتلا به این ویروس مهلک، پس از طی کردن دوران درمان و بهبودی کامل، مجددا و از راه دیگری به این بیماری خطرناک مبتلا شده اند. از همین رو می‌توان گفت اظهارت مدونا کمی عجولانه و شاید از روی احساسات بوده است چرا که هیچ تضمینی برای عدم ابتلای وی یا هر شخص دیگری به این بیماری برای بار دوم وجود ندارد و بهتر است تا روشن شدن تمام زوایای پاتولوژیک این ویروس، از دستورات پزشکان برای جلوگیری از ابتلا به کرونا۲۰۱۹ پیروی کرد.
گفتنی است افراد مشهوری چون بوریس جانسون(نخست وزیر حال حاضر بریتانیا)، تام هنکس، دیبالا، جی‌کی رولینگ، همسر نخست وزیر کانادا و… نیز به این ویروس مبتلا شده اند.

ویدئوی پست شده توسط مدونا را اینجا تماشا کنید؛

1588378536243

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?