مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: نشان فرهنگ و هنر کرمانشاه در جشنواره بین‌المللی اقوام برای نخستین بار به شوالیه آواز ایران استاد «شهرام ناظری» اهدا می‌شود.

 در کرمانشاه با اشاره به ضرورت تجلیل از بزرگان فرهنگ و هنر کرمانشاه اظهار داشت: پاسداشت این بزرگان به عنوان سرمایه این دیار وظیفه است و در این راستا از چندی پیش تجلیل از بزرگان فرهنگ و هنر این دیار در دستور کار قرار گرفته است.

رحیمی‌زنگنه با اشاره به برنامه‌ریزی برای تجلیل از استاد شهرام ناظری در اختتامیه جشنواره بین‌المللی اقوام، عنوان کرد: استاد ناظری از سرمایه‌های استان و چهره شناخته شده موسیقی در سطح بین‌الملل است که خدمات بسیاری در راه اعتلای موسیقی سنتی کشور انجام داده است.

وی با بیان اینکه استاد ناظری جوایز و القاب ارزشمندی نظیر «شوالیه آواز» را کسب کرده است، گفت: ما نیز بر آن شدیم به پاس این خدمات، برای نخستین بار نشان «فرهنگ و هنر» کرمانشاه را به این استاد آواز اهدا کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: همزمان در این مراسم، نشان «فرهنگ و هنر» کرمانشاه به استاد حمید رضا نعیمی پیشکسوت عرصه هنر نمایش نیز اهدا می‌شود.

رحیمی‌زنگنه افزود: مراسم اهدای نشان فرهنگ و هنر کرمانشاه به این دو هنرمند برجسته کرمانشاهی همزمان در اختتامییه جشنواره بین‌المللی اقوام، روز یکشنبه سوم بهمن برگزار خواهد شد.

نخستین جشنواره بین‌المللی اقوام با تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان 30 دی تا سوم بهمن ماه در تالار انتظار کرمانشاه برگزار می‌شود.

مجری برگزاری این جشنواره موسسه فرهنگی و هنری “شکوه انقلاب” است و بازدید از بخش‌های مختلف آن برای عموم و علاقه‌مندان رایگان است.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?