«پرواز همای» در اولین شب از جشنواره‌ی موسیقی فجر در حالی به اجرای برنامه پرداخت که به سنت همیشه‌اش، با «گل» از مخاطبانش استقبال کرد و چون چند برنامه‌ی اخیرش، یک هنرمند خوشنویس نیز همراهی‌اش کرد. این خواننده، حالا یکی – دو سالی است که روزهای پرکاری را از سر می‌گذراند. اجراهای متعددش در تهران و شهرستان‌ها و خارج از کشور همچنان با استقبال همراه است و حالا هم در جشنواره خواند.

«مسلم علیپور» نوازنده کمانچه، «محمود نوذری» نوازنده سنتور، «سایوری شفیعی» نوازنده قره نی و «میثم مروستی» در کنار «رامداس دشپاند» طبلا نواز هندی، پرواز همای را در این اجرا همراهی کردند. اولین قطعه‌ای که خوانده شد، هنرمند خوشنویس هم کار خودش را آغاز کرد:‌  «خدا در روستای ما کشاورز است». بعد از آن، همای «خدا را می‌شناسم» را خواند و بعد از آن هم «مست مستم» را. «تا دست تو می رسد به دستم بی باده خوشم نخورده مستم» هم دیگر قطعه‌ای بود که به اجرا درآمد و با استقبال مخاطبان همراه شد. «با همه عشق می‌کنم» اما با هنرمندی «رامداس دشپاند» – نوازنده‌ی طبلا-  همراه بود که آن هم با استقبال بسیار زیاد مخاطبان همراه شد. «دیوانه» و «دل دیوانه من»، «ای خانه‌ات خراب بی من مخور شراب» نیز از دیگر قطعاتی بود که «همای» می‌خواند و هنرمند خوشنویس، شاه‌بیت‌هایی از آن را اجرا می‌کرد.

پیش از کنسرت او، مسوؤلان جشنواره موسیقی فجر رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند و درباره‌ی تغییرات در جدول توضیحاتی را ارایه دادند. بعد از آن بود که «پرواز همای» به صحنه آمد و به قدردانی از مخاطبانش پرداخت:‌ «حضور شما همواره باعث افتخار و خوشحالی ما است. سپاس از اینکه همواره ما را حمایت می‌کنید و ما نیز تلاش خواهیم کرد تا شما را با رضایت از سالن بدرقه کنیم.»
همای در اولین روز از جشنواره موسیقی فجر به  پرواز  درآمد2 همای در اولین روز از جشنواره موسیقی فجر به  پرواز  درآمد1

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?