موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: اخیرا ویدئویی از کادر درمان بیمارستان مسیح دانشوری در فضای مجازی دست به دست می شود و واکنش های بسیاری را از کاربران این شبکه اجتماعی به همراه داشته است.

این ویدئو مربوط به کادر درمان آی سی یو بیمارستان مسیح دانشوری می‌شود که در حالت قرنطینه به سر می‌برند و به‌ همخوانی آهنگ “عشق” از رضا بهرام می پزدارند.

باتوجه به اینکه علی اکبر ولایتی، رئیس بیمارستان دکتر مسیح دانشوری پیش از این طی نشست ۵ اسفند ماه با اشاره به پاندمی کرونا ویروس و این‌که کادر درمانی این بیمارستان به شکل بی‌دریغ در حال خدمت‌رسانی به افراد مبتلا هستند خبر داده بود: دو نفر از کادر درمانی این بیمارستان به طور قطعی به این بیماری مبتلا شده‌اند.

این همخوانی با وجود شرایط سخت موجود برای کارکنان بیمارستان های سراسر کشور نشان از روحیه بالا و مقاومت کارکنان بیمارستان دانشور دارد.

باتوجه به شرایط سخت حال حاضر برای اعضای بیمارستان ها در سراسر کشور، این همخوانی نشان از روحیه بالا، فداکاری و مقاومت کارکنان بیمارستان دانشور دارد.

پیش از این نیز ویدئویی از بخش ٣ این بیمارستان که محل بستری بیماران مثبت کرونا بود منتشر و طی آن اعلام شد سرپرستار بخش مراسم عروسی خود را با هدف کمک رسانی به مبتلایان کرونا لغو و به زمان دیگری موکول کرده است.

 


0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?