موسقی فارس-ابراهیم جلالی: درگذشت ناگهانی مهندس محمد امیرمظاهری،یکی از قدیمیترین اهالی مطبوعات باعث شد مهدی مقدم در صفحه اینستاگرامش از یکی از تاثیر گذارترین کارهای وی را در زمینه موسیقی پرده بردارد و از خیلی ها گلایه کند.

وی در این باره نوشت: متاسفام برای کسانی که نفهمیدند چه کسی از میان ما رفت. حتی شرکت های فرهنگی و هنری بزرگ به ظاهر معتبر و خواننده های نامی این دوره که همراه همان شرکت ها با استفاده چندگانه از بیلبورد ها »تبلیغات محیطی« و سود بردن مادی و معنوی از آن متوجه نبودند که چطور شد که پس از گذشت بیش از 9 سال بدون دردسر و ممنوع الکاری عکس های فشن و شیک آنها در سطح شهر به صورت ابعاد چندین متری برای معرض نمایش قرار گرفت. حتی بدون کوچکترین گیر و داری از جایی و بسیار ساده خیلی چیزها را بدست آوردند،آنها که مدعی بودند در صفحه آخر همشهری با یک تبلیغ کوچک کادری چندین سانس کنسرتشان را به فروش می‌رسانند و حالا ….

متاسفم برای آنهایی که حتی برای زدن یک پوستر در سطح شهر وهم و ترس ممنوع الفعالیتی داشتند و امروز گستاخانه هرچه می‌خواهند در فضای پایتخت یکه تازی می‌کنند.

متاسفم برای بسیاری از نشریات و روزنامه نگاران از جمله نویسنده های زرد که برای کوچکترین فعالیتی با کوچکترین ها هزاران حاشیه ایجاد می‌کنند،آن ها که مدعی فرهنگ و هنر هستند اما از آن بویی نبرده اند و مرجع آنها خرج پول بیشتر و سود برای نامی شدنشان در زمانه مجازی شده و همنشینان سفره هم هستند.

واقعا از ابتدا تا حال در عدم بوده اید که حتی از پر کشیدن ارباب اصیل و حامی بسیاری از روزنامه هاو مجلات معتبر که همکاری با آنها هنوز هم برایتان خواب و خیال است مثلا مطلع نیستند؟!

حتی دریغ از خطی که بنویسید! نان به نرخ روز را چقدر می‌دهند؟معرفت به زور گنج لنگ میزند.آفرین…

آفرین به شماها که برنده اید از حمایت فیک ترین پلاستیک های زمانه،خوشحالم که بدون بردن سود با من نبوده اید و اکنون با شما نیستم.

بعد از این من مهدی مقدمی می‌شوم که باید از اول می‌شدم ای ساده ترین ها که خود را سخت پنداشتید.

یک تار موی محمد امیر مظاهری را بگردید تا پیدا کنید.

کوچکترین کار مرحوم مهندس محمد امیر مظاهری برای اهالی موسیقی مردمی بعد از مدت ها و با جلسات متعدد ،آزاد کردن بیلبورد و تبلیغات محیطی برای موسیقی پاپ بود که با کنسرت مهدی مقدم در سال 94 استارت خورد.

 

روحش شاد و یادش گرامی

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?