موسیقی فارس: آندره‌آ بوچلی andrea bocelli اسطوره موسیقی کلاسیک جهان، وعده برگزاری کنسرتی آنلاین را داده که در روز “عید پاک” اجرا می‌شود.

آندره‌آ بوچلی خواننده بزرگ ایتالیایی، با انتشار بیانیه‌ای (به همراه تیزر) خبر از برگزاری کنسرتی آنلاین با عنوان؛ «موسیقی برای امید» در شهر زادگاهش را داده است. این خواننده افسانه ای موسیقی کلاسیک که برای بسیاری از علاقه‌مندان به موسیقی اروپا، یادآور “لوچانو پاوارتی” فقید است، به دعوت “جوزپه سالا” شهردار میلان، در روز عید پاک مسیحیان و در کلیسای جامع تاریخی “دوئومو” به روی صحنه می‌رود.
اما آن‌چه تحسین ناظران را برانگیخته امتناع بوچلی از دریافت دستمزد است، چرا که وی تمام عواید این کنسرت را صرف امور خیریه جهت تهیه لوازم بیمارستانی می‌کند. یکی دیگر از نکات جالب این کنسرت همراهی تنها یک نوازنده (امانوئل ویانلی) با اسطوره افسانه ای موسیقی جهان است. این موزیسین برجسته در بیانیه ای که منتشر کرده، دلیل انتخاب عید پاک برای اجرای کنسرت آنلاین را این‌چنین ذکر می‌کند: «من به قدرت دعا کردن جمعی باور دارم. به عید پاک هم باور دارم که نمادی از بازتولدی است که همه در حال حاضر به آن احتیاج دارند. به خاطر موسیقی، که می‌تواند زنده استریم بشود و میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان گرد هم بیاورد، ما قلب تپنده این زمین زخم‌خورده را در آغوش می‌گیریم».
او در ادامه می‌افزاید: «این میلان بخشنده، شجاع و فعال و کل ایتالیا دوباره از نو آغاز می‌کند و به زودی یک مدل برنده و موتور رنسانسی خواهد بود که همه‌مان امیدش را داریم. مشاهده کردن این اتفاق در دوئومو طی جشن عید پاک که نمایانگر راز تولد و بازتولد است، لذت‌بخش خواهد بود».

لازم به ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای این اجرا در روز یکشنبه ۲۱فروردین (ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران) و از طریق سایت یوتیوب، به صورت زنده به نظاره این کنسرت به یادماندنی بنشینند.

تیزر این کنسرت را اینجا تماشا کنید؛

video_watermark1586421751831

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?