موسیقی فارس:در دومین برنامه از سری کنسرت‌های آنلاین تالار وحدت، کیوان ساکت و وحید تاج با همراهی گروه وزیری به روی صحنه می‌روند.

کنسرت آنلاین کیوان ساکت و وحید تاج

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، دومین اجرای آنلاین هنرمندان عرصه موسیقی در تالار وحدت و با حمایت همین بنیاد برگزار می‌شود. در این کنسرت که روز ۳۰فروردین ۱۳۹۹، راس ساعت ۲۱ برگزار می‌گردد، کیوان ساکت و وحید تاج به همراهی گروه وزیری به اجرای برنامه می‌پردازند. طبق روال سایر کنسرت‌های آنلاین، این اجرا نیز به صورت مجازی و زنده از طریق تلوزیون تعاملی تیوا (سایت و اپلیکیشن) www.tva.tv و به رایگان پخش می‌شود، همچنین از طریق پیج رسمی بنیاد رودکی در اینستاگرام bonyad.roudaki نیز قابل تماشا است.
همان‌طور که اشاره شد این هنرمندان در کنسرت آنلاین روز ۳۰فروردین حضور خواهند داشت؛
وحید تاج(خواننده)، کیوان ساکت(تار)، محمد دلنوازي(عود)، سروش عازمي خواه (پيانو)، اشكان مرادي( كمانچه)، علي فربدنيا (ني)، يحيي علوي(سنتور)، مهدي غلامي(دف و بندير)، سياوش ساكت(سازهاي كوبه اي)، سالار زمانيان تار و كيارش ساكت(شورانگیز).
علاقه‌مندان می‌توانند بدون پرداخت هزینه، روز ۳۰فروردین۱۳۹۹(فردا) راس ساعت ۲۱ اقدام به تماشای رایگان این کنسرت نمایند. لازم به یادآوری است که این برنامه از طریق وبسایت تلویزیون تعاملی تیوا www.tva.tv و یا پیج رسمی بنیاد رودکی در اینستاگرام bonyad.roudaki به صورت زنده پخش می‌شود.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?