موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: کنسرت آنلاین «پرواز همای»، روز جمعه ٢٩ فروردین ماه از تالار وحدت برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، تالار وحدت میزبان کنسرت آنلاین پرواز همای خواهد بود؛ این رویداد هنری روز جمعه ٢٩ فروردین ماه از ساعت ٢١ برگزار خواهد شد.

 

قابل توجه است که علاقه‌مندان می‌توانند این اجرا زنده را از طریق تلویزیون تعاملی و اپلیکیشن تیوا تماشا کنند.همچنین این کنسرت به صورت زنده از طریق صفحه رسمی اینستاگرام بنیاد رودکی به نشانی bonyad.roudaki در دسترس مخاطبان خواهد بود.

 

علاقه مندان برای تماشای کنسرت آنلاین پرواز همای بدون پرداخت هزینه می‌توانند به سایت تیوا به نشانی www.tva.tv و اپلیکیش نوا در نشانی www.gettv.com مراجعه نمایند.

 

پیش از این گروه موسیقی رستاک، گروه موسیقی لیان، علی زندوکیلی، امید حاجیلی و سایر هنرمندان موسیقی ایران به برگزاری کنسرت های آنلاین پرداخته اند.

 

لازم به ذکر است که بنیاد فرهنگی هنری رودکی با همکاری و مشارکت تلویزیون تعاملی تیوا، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهی هنرمندان، با توجه به عدم امکان حضور تماشاگران در تالارهای این بنیاد، مجموعه کنسرت‌های آنلاینی برگزار می‌کند. این اجراها به پیشنهاد هنرمندان و بدون دریافت هزینه به روی صحنه می‌رود.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?