موسیقی فارس: گروه موسیقی رستاک فردا شب(۲۰اردیبهشت)، به مناسبت “هفته شیراز” در تالار وحدت و به صورت آنلاین به روی صحنه می رود.

به گزارش موسیقی فارس، بنیاد رودکی به مناسبت هفته شیراز (۱۵الی۲۲اردیبهشت) اقدام به برگزاری کنسرت آنلاین با اجرای گروه موسیقی رستاک می نماید. این برنامه که چهارمین اجرای بدون تماشاگر و آنلاین در تالار وحدت خواهد بود، روز شنبه ۲۰اردیبهشت، راس ساعت۲۱ برگزار می گردد. لازم به ذکر است این اجرا نیز مانند ۳ اجرای آنلاین قبلی از طریق تلویزیون تعاملی تیوا www.tva.ir به صورت رایگان و زنده پخش می شود.

کنسرت آنلاین گروه رستاک به مناسبت هفته شیراز

گفتنی است به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا، تمامی کنسرت‌ها در سراسر دنیا لغو شده و در عوض پدیده جدیدی به نام “کنسرت آنلاین” جای اجراهای صحنه ای هنرمندان را گرفته است. در ایران نیز این روند نسبتا زود آغاز شد و در ایام نوروز مجموعه اجراهایی در قالب ویژه‌برنامه “نوروزخانه” به صورت زنده و از طریق شبکه تعاملی تیوا پخش شد که گروه رستاک نیز یکی از برگزیدگان برای اجرای کنسرت آنلاین بود. علاقه مندان به تماشای این برنامه می توانند در تاریخ شنبه ۲۰اردیبهشت، راس ساعت ۲۱ به آدرس اینترنتی شبکه تیوا مراجعه نموده و اجرای این گروه باسابقه را به صورت رایگان تماشا کنند. ضمنا کاربرانی که از اینستاگرام استفاده می کنند نیز می‌توانند از طریق پیج رسمی گروه رستاک و همچنین پیج بنیاد رودکی این برنامه زنده را تماشا نمایند.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?