موسیقی فارس- شبنم خان مصدق: درحالی که نقطه ای در جهان نیست که ساکنان کره خاکی دچار این ویروس نشده باشند هزاران نفر درشهر ووهان دریک فستیوال موسیقی الکترونیک شرکت کرده اند .

تک تک مقامات چینی متهم هستند که با پنهان کاری خود باعث شیوع این پاندمی ترسناک و کشنده درسطح جهان شده اند که علاوه بر ضررجانی دنیا مخصوصا دنیای مدرن را از قدم برداشتم منع کرده اند.

به چهره ها در تصاویر خوب دقت کنید چه وقیحانه دنیا را به سخره گرفته اندوآن وقت به چهره مغموم جهانیان هم نگاهی بیندازید چیزی که بیشتر باعث تعجب است این است که این تصویر مربوط به ۶ ماه اخیر است یعنی به سال ایرانی اسفند ۹۸ آن هم زمانی که ایرانیان از شدت ترس گرفتن کرونا و به خطر افتادن جانشان در منازل به قرنطینه روی آورده بودند.

درتصویر حتی ماسک هم نزده اند.قطعا بسیار شادانه به فلج کردن دنیا میخندند.به راستی جهان سوم عقب ماند چون پارادایم دروغ را برای پیشرفت خود دنبال می کند .چینی ها به وسعت یک قرن محکومند.اما در همین محکومیت جشن و شادی و کنسرت دارند

تنها جایی که اصلا حدس نمیزدم این تصاویر متعلق به آنجا باشد چین مخصوصا ووهان چین بود آن هم شهری که دنیا را با انتشار پاندمی کرونا فلج کرده است.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?