کاوه یغمایی خواننده سبک پاپ-راک پس از مدتها دوری از عرصه موسیقی داخل کشور، در قالب سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر کنسرت برگزار می‌کند.
سالها پیش از این کاوه یغمایی اجراهای محدودی در تالار حرکت داشته و همچنین همراه با پدرش کوروش یغمایی در کیش روی صحنه رفته بود. با این حال، طی سالهای رونق موسیقی های پاپ – راک در کشور، او موفق به اجرای زنده در ایران نشده بود. حالا قرار است این اتفاق در قالب سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر رخ دهد.  این رویداد مهم هنری ساعت 18:30 روز 26 بهمن 1394 در تهران برگزار خواهد شد.

یغمایی پیش از این با هنرمندان زیادی در آلبوم‌های مختلف موسیقی به عنوان آهنگساز و آراینده ساز‌ها، نوازنده گیتار، فلوت، کیبورد، درامز و پرکاشن همکاری کرده است.

یغمایی همچنین آلبوم « مترسک» را با آهنگسازی، تنظیم، نوازندگی و خوانندگی خودش در سال 1382 منتشر کرده است. پس از آن کاوه یغمایی ایران را برای چند سال ترک کرده و در سال 1386، زمانی که در ونکوور کانادا اقامت داشت آلبوم «سکوت سرد» را منتشر کرد.
حدود 4 سال است که این موزیسین به ایران بازگشته و در این سال‌ها او تلاش می کرد تا با اخذ مجوزهای لازم، فعالتیش را در ایران پی بگیرد.

اکنون قرار است این خواننده پاپ – راک نخستین اجرای صحنه‌ای خود را در قالب سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر و در تاریخ 26 بهمن 1394 ساعت 18:30 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به روی صحنه خواهد برد.

کاوه یغمایی فرزند کوروش یغمایی است. کوروش یغمایی بنیانگذار موسیقی راک در ایران محسوب می‌شود که او هم طی سالهای گذشته، نتوانسته آلبوم آخرش« ملک جمشید» را منتشر کند و روی صحنه برود. کوروش یغمایی یکی از اولین چهره های موسیقی پاپ بود که بعد ازانقلاب اسلامی، مجوز انتشار آلبوم گرفت.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?