موسیقی فارس_آیدا دهرونی نژاد: قطعه «ابر سحرخیز» با صدای کوروش انوش، آهنگساز و خواننده ایرانیِ ارکستر ملی سوئیس منتشر شد.

به گزارش موسیقی فارس، کوروش انوش قطعه ای با نام «ابر سحرخیز» را که از ساخته های خودش است و با شعری از محمدعلی بهمنی همراه شده را منتشر کرده است. این قطعه که توسط محمدرضا عقیلی تنظیم شده با صدای کوروش انوش و در سبک تلفیقی پاپ و کلاسیک روانه بازار موسیقی ایران و جهان شده است. قطعه «ابر سحرخیز» Early Riser Cloud که از دفتر موسیقی وزارت ارشاد مجوزهای لازم را گرفته، با حمایت کمپانی «سویسا» SUISA انتشار یافته است. و همچنین فیروز ویسانلو، رضا تاجبخش و سروش عمومی نیز در این پروژه بین المللی به نوازندگی پرداخته اند.
گفتنی است کوروش انوش خواننده رسمی و بین المللی ارکستر ملی سوئیس نیز می‌باشد و در کارنامه اش سابقه همکاری با چهره های مطرح دنیای موسیقی را دارد. وی که ربع قرن در کشور سوئیس زندگی کرده، فعالیتش را به عنوان خواننده حرفه ای اپرا ادامه می‌دهد و اجراهای مهمی نیز همراه با ارکستر ملی این کشور تجربه کرده است. انوش در سال ۱۳۹۵ نیز آلبومی به نام «دستامو دریاب» را در ایران منتشر کرد که با نظارت دکتر محمد سریر تولید شد و اشعاری از محمدعلی بهمنی، افشین یداللهی، اکبر آزاد و… را اجرا کرده بود.
به گفته این هنرمند بین المللی، موزیک‌ویدئوی آهنگ «ابر سحرخیز» به زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. مخاطبان کوروش انوش می‌توانند نسخه صوتی این اثر را در همین صفحه دانلود کرده و یا بشنوند؛

ABRE SAHAR KHIZ

متن ترانه «ابر سحرخیز»؛
ابر سحرخیز ببار و ببار
هیچ مپرهیز، ببار و ببار
فرصت پنهان شدنم را بگیر
رحم نکن بر منِ در من اسیر
ماهی من، تُنگ پذیری نداشت
حیف جز این نیز گزیری نداشت
تُنگ نه، شاید دلِ تَنگم چه فرق
این که منم شیشه و سنگم، چه فرق
دلخوشی من، قفس باغ نیست
جنگل من گم شده، پس داغ چیست
ابر سحرخیز ببار و ببار
ای منِ لبریز، ببار و ببار

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?