گروه هاگ

پس از گذشت شش سال از تاسیس گروه هاگ و دو سال از انتشار اولین آلبوم گروه، به نام رانش، گروه راک هاگ میهمان استیج برج آزادی تهران خواهد بود.

گروه هاگ

گروه هاگ

آلبوم رانش که اولین اثر رسمی گروه هاگ میباشد و تشکیل شده از پنج قطعه موسیقی راک بی کلام توسط اعضای گروه اینگونه تعریف میشود:

” آلبوم رانش نوعی از راك را در ایران به وجود آورده است که ریشه در راك اند رول دارد ومشابه با پراگرسیو راك دهه شصت و هفتاد رفتار میکند. با این تفاوت که برهنه و آزاد از قید و بندهاي نمادگرایانه و مفهومی، توجه شنونده را به نفسِ شنیدن جلب میکند. آنچه از نام و فضاي حاکم بر آهنگها میتواند برداشت شود، چیزي ست که شنونده باید به تنهایی از پس کشف آن برآید و با اندك اشاره هايي که میتواند به هردلیلی ایجاد شده باشد، راه ویژهي خود را براي اندیشیدن به معناهاي ضمنی موسیقی باز کند. شاید این اولین بار در ایران باشد که موسیقی راك، باچنین رویکردي آفرینش آغاز میکند. ”

گروه تهرانی هاگ تشکیل شده از عماد قشمی بعنوان پیانیست، رضا خلیل پور بیسیست گروه، محسن رضایی و کسرا جلالی گیتاریست و امیرحسین رضایی درامر. هم چنین امیر حسین رضایی وظیفه آهنگسازی و تنظیم قطعات را عهده دار بوده و میکس و مستر توسط امین دوگونچی انجام شده.

این کنسرت هفتم اسفند، ساعت 21 در سالن برج آزادی تهران اجرا خواهد شد. تهیه اینترنتی بلیت هم اکنون امکان پذیر است.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?