گفتگوی تلویزیونی بیژن نوروز با برنامه موتور جستجو

گفتگوی تلویزیونی بیژن نوروز با برنامه موتور جستجو درباره آلبوم موسیقی جاذبه

به گزارش مجله آنلاین موسیقی گراماتون، بیژن نوروز آهنگساز، تنظیم کننده، نوازنده و مهندس صدا، با حضور در برنامه موتور جستجو با سیاوش صفاریان‌پور درباره آلبوم موسیقی جاذبه G.R.A.V.I.T.Y و قطعات آن به گفتگو خواهد نشست.

برنامه موتور جستجو یک ماجراجویى در دنیاى علم و فناورى است که مى­کوشد مفاهیم پیچیده دنیای علم و فناوری را به زبان ساده براى مخاطبان شبکه آموزش بیان کند. موتور جستجو به تهیه­کنندگى على خسروى و با طراحى، کارگردانى و اجرای سیاوش صفاریان­پور، مجری طرح احسان مهرجو در دویست قسمت 45 دقیقه­اى تولید می­شود. برنامه موتور جستجو از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت 21 از شبکه آموزش سیما پخش مى شود.

سیاوش صفاریان­پور، از جمله افرادی است که برای ترویج علم در کشورمان زحمت زیادی می‌کشد و از آنجا که “علم” در کشور ما بسیار غریب و مطرود است و ترویج روحیه‌ی علمی در کشورمان چندان تشویق نمی‌شود باید زحمات او و امثال او را قدر بدانیم و برایش در راه دشواری که سال‌هاست می‌پیماید، آرزوی استقامت و موفقیت بیشتر کنیم.

بيژن نوروز Bijan Norouz مهندس صدا، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده ایرانی است. او فارغ التحصیل و دانش آموخته مهندسی صداAudio Engineering   و دارای مدرک بین المللی از  wmf و دارای  مدارک بین المللی   International Certificate  گیتار الکتریک Electric Guitar  لپ استیل گیتارLap Steel Guitar  موسیقی الکترونیک Electronic Music  و موسیقی سیستماتیک Systematic Music  و موسیقی سایکو Psycho  Music و تکنولوژی موسیقی Music Technology  می باشد . او سالها به نوازندگي در سبك Hard Rock مشغول بوده و پس از آن شروع به فعالیت در زمینه موسیقی اسپیس راک Space Rock موسیقی های که با مفاهیم علمی و مفهومی باشد کرده است.

 

https://www.instagram.com/bijannorouz/

 

منبع : Bijan Norouz Worldwide Music

مجله آنلاین موسیقی گراماتون

 

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?