رامین ادب آوازه

 امشب با رامین ادب آوازه گفتگوي كوتاهي انجام داديم او نیز توانست به این مرحله راه یابد.

چقدر برای فستیوال خودتو آماده کردی؟

با سلام و خسته نباشید

آماده بودن به توانایی نوازنده بستگی دارد و چیزی نیست که در یک ماه یا بیست روز ایجاد شود….ولی با این که بکینگ ترک  دیر در اختیار فینالیستها قرار گرفت ولی در همین مدت زمان حدود ۸۰درصد توانستم خود را با آن وفق دهم و نکته بعدی اینکه متاسفانه نتوانستم با بکینگ ترک ارتباط زیادی بگیرم و این خیلی روی کار من تاثیر گذاشت. اما در کل تمریناتم را انجام میدهم و در تلاش هستم خودم را در سطح مناسب نگه دارم.

با نحوه ی اجرا در مرحله ی نهایی آشنایی کامل داری؟

طبق صحبتهای داوران و اطلاع رسانی ها در جریان اتفاقات روز فینال قرار گرفتم…ولی بیشتر ابهامات درباره پارت آخر هست که پنج نفر نهایی باید گروه نوازی کنند.

در حال حاضر با بندی همکاری حرفه ای داری؟

رامین ادب آوازه

رامین ادب آوازه

بجز پروژه های شخصی و یا همکاری  گاه و بی گاه با چند خواننده و آهنگساز….در حال حاضر عضو گروه آسن (asen) هستم که به تازگی به این‌گروه ملحق شدم….و همچنین آلبوم (اومانیسم) چندی پیش از این گروه منتشر شد.

فکر میکنی بتونی بین سه نفر برتر باشی؟

بله امیدوارم و فکر‌ میکنم بتوانم جز سه نفر برگزیده باشم…ولی فقط این کافی نیست و باید تلاشم را بیشتر کنم البته نکته مهمتر در انتخاب شدن این است که کاملا به نوازنده های دیگر مرتبط هست و سطح توانایی آنها و خیلی چیزهای دیگه مثل کنترل استرس ؛آمادگی و روحیه و….

حرفی هست که دوست داری در مورد مسابقه بگی؟

درکل مسابقه خیلی خوبه و از مسئولین و  برگزار کنندگان تشکر میکنم. رقابت و مسابقه همیشه هیجان داره و جذاب هست  کمترین فایده اش هم اینه که بیشتر تمرین میکنیم

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?