نوید فروهر

نوید فروهر از دیگر راه یافتگان به مرحله نهایی فستیوال گرامافست است که در مورد آمادگی اش در مرحله نهایی با او گفت و گویی داشتیم.

با سلام خدمت اساتید گرامی و همه دوستان امیدوارم خوش باشید.

 

نوید فروهر

نوید فروهر

چقدر برای فستیوال خودتو آماده کردی؟
فعلا درگیر ساختن ملودی های معنی دار و لهجه دار برای سولو هستم ولی هنوز کامل نشده است.

با نحوه ی اجرا در مرحله ی نهایی آشنایی کامل داری؟
برای مرحله اول فینال تقریبا اشنایی دارم ولی مرحله دوم فینال هنوز سوال هایی هست برام. زیبایی این مسابقه هم به این است که مرحله دوم مثل یک چالش برای ما شرکت کننده هاست که در لحظه با آن مواجه می شویم و خودمان را میسنجیم.

در حال حاضر با بندی همکاری حرفه ای داری؟
فعلا خیر و بیشتر تمایل به ساختن اهنگ برای خود و کار کردن تنهایی دارم ولی با توجه به اینکه بند متشکل از انواع افکارها و سلیقه هاست بسیار خوشحال می شوم که تجربه کار حرفه ای در بند را در آینده داشته باشم.

فکر میکنی بتونی بین سه نفر برتر باشی؟
برداشت هر کس به اندازه ای هست که میکارد. من هم امیدوارم تا موقع فستیوال آنقدر بکارم که بتوانم به خوبی برداشت کنم و بین سه نفر باشم چون واقعا دستاورد بزرگی برای من خواهد بود و انرژی مضاعفی نیز برای ادامه راهم در موسیقی حساب میشود.

حرفی هست که دوست داری در مورد مسابقه بگی؟
اول از همه دوس دارم از همه ی افرادی که برای این فستیوال زحمت کشیدند تشکر کنم. از برگزار‌کننده ها و اساتید گرامی و با اجراهای خوبی که امیدوارم داشته باشیم خستگی از تن این عزیزان بیرون برود و فقط میخواستم بگم ممنون که به فکر ما نوازنده های ایرانی که به سختی کار خودمونو ادامه میدیم هستید.به امید دیدار.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?