موسیقی فارس_سهنداینانلو: خانم تولای حاتم اوغول‌لاری، نماینده مجلس ترکیه در توییتر خود گفته که پرونده اتهامات امیرحسین مقصودلو را پیگیری می کند.

به گزارش موسیقی فارس یکی از نمایندگان پارلمان ترکیه به نام “تولای حاتم اوغول‌لاری” که در اعضای حزب دموکراتیک خلق‌های این کشور است، اظهار کرده که اتهامات تتلو را پیگیری می‌کند. وی در حساب توییتری خودش گفته از وزیر خانواده، کار و امور اجتماعی ترکیه در ارتباط با پرونده امیر تتلو سئوال کرده است. تولای حاتم در پرسشی که از وزیر کار ترکیه به عمل آورده در مورد احتمال این خواننده به ایران سئوال کرده. این نماینده مجلس ترکیه در توییتر خطاب به وزیر کار عنوان کرده: آیا اگر اتهامات آقای مقصودلو مبنی بر دعوت دختران زیر ۱۸سال به برقراری رابطه جنسی اثبات شود، بدون استرداد وی به ایران چگونه برخوردی در انتظارش خواهد بود؟ و با توجه به حساسیت بالای دولت ترکیه در برابر اظهارنظرها در فضای مجازی، آیا واکنش دولت در برابر نقض حقوق کودکان نیز با همان شدت خواهد بود؟
گفتنی است امیرحسین مقصودلو در روزهای اخیر پست های مختلفی در حساب اینستاگرامی اش منتشر کرده بود که در آن از دختران ۱۵تا ۲۰سال خواسته بود به “حرمسرای تتلو” بپیوندند. ناظران حقوق بشر و فعالین مدنی در واکنش به این اظهارات تتلو، کمپینی بر علیه وی ترتیب دادند که در نهایت منجر به تصمیم اینستاگرام برای حفظ همیشگی حساب‌های تتلو از این شبکه اجتماعی پرطرفدار شد. روز گذشته نیز امیر تتلو با نام جعلی اکانت دیگری ساخته بود که در کمتر از ۲۴ساعت بیش از یک میلیون فالوئر جذب کرده بود اما اینستاگرام آن صفحه را نیز از دسترس کاربران خارج کرد.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?