20 ژانویه

 20 ژانویه

۱۹۶۵

در 20 ژانویه alan Freed از بیماری uraemia درگذشت و در سن ۴۲ سالگی به الکل اعتیاد پیدا کرد و این شروعی بر دوران افول او بود.

او خود را پدر سبک راک و رول نامید، و در فیلم‌هایی مثل راک در اطراف ساعت” ظاهر شد ولی اجرای موسیقی راکی در این فیلم نداشت.
سابقه کاری و شهرت او توسط رسوایی که  the payola scandal،در اوایل دهه ۱۹۶۰ به صنعت پخش خبر داد، نابود شد.

۱۹۶۷

 نمایش تلویزیونی گروه Monkees برای اولین بار در انگلستان نشان داده شد. این مجموعه به دنبال ماجراهای چهار مرد جوان (یعنی گروه Monkees)بود که تلاش می‌کردند نام خود را به عنوان خواننده راک معرفی کنند. آن‌ها به فروش بیش از ۷۵ میلیون نسخه در سراسر جهان ادامه دادند که شامل آهنگ هایی مانند آخرین قطار به Clarksville“، روز یکشنبه“، daydream Valley“، و من a بودند.

1969

لد زپلین جوانان Wheaton، Wheaton، در اولین تور آمریکای شمالی ظاهر شد. برخی گزارش‌ها نشان می‌دهند که تنها ۵۵ طرفدار در اجرای آن ها حضور داشتند. این اجرا در دوشنبه و شب افتتاح ریچارد Nixon’s انجام شد و اعضای لد زپلین ۲۵۰ دلار دست‌مزد دریافت کردند.

۱۹۶۹

در 20 ژانویه بروس Springsteen  دو عدد از اشعارش را در کتاب ادبی “Yearbook seascapes در بخش اقیانوس اطلس منتشر کرد.

۱۹۷۲

 در اولین تاریخ تور بریتانیا در شهر دوم، برایتون، انگلستان پینک فلوید سعی کرد آلبوم جدید خود را با نام طرف تاریک ماه به نمایش بگذارد، اما به دلیل مشکلات فنی این موضوع پس از عملکرد آهنگ پول رها شد.

۱۹۸۲

در طی یک کنسرت Ozzy Osbourne در des Moines، به دلیل باز بودن فضای روی استیج مورد حمله ای توسط یک خفاش قرار گرفت که باعث شد او را به بیمارستان ببرند و به وی واکسن ضد هاری بزنند.

۱۹۸۳

 Def Leppard سومین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرد که نوازنده گیتار جدید آن ها phil Collen بود و توسط لانگ جان تولید شد. این آلبوم در حال حاضر بیش از ۱۰ میلیون نسخه در آمریکا به فروش رسیده‌است.

۱۹۸۸

در 20 ژانویه بیتلز وارد تالار مشاهیر راک‌اند رول شد. جورج هریسون، رینگو استار و یوکو، و جولیان لنون همگی در این مراسم شرکت کردند.” پل مک کارتنی ” در این مراسم شرکت نکرد و در عوض نامه‌ای مبنی بر ادامه اختلافات تجاری با دیگر اعضا بیتلز که دلیل غیبت وی بود، فرستاد.

۱۹۹۹ 

بیل Albaugh نوازنده طبل از گروه  Sixties The Pipers در سن ۵۳ سالگی درگذشت.

 

۲۰۰۰

 نوازنده گیتار انگلیسی ری جونز از گروه dakotas جان باخت. این گروه در ۱۹۶۴ در جدول رتبه 1 بریتانیا و رتبه 7 آمریکا بودند.

 

۲۰۰۰

رییسان گردشگری در شهر لیورپول از گذاشتن تابلو های تبلیغاتی در رابطه با کنسرت ها و دیگر مقادیر گروه بیتلز منع شدند زیرا که بر مسئولان بر این عقیده بودند که این تابلو ها حواس رانندگان را پرت میکند.

 

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?