رنک الکسا مجله موسیقی گراماتون

داشتن رَنك و رتبه خوب در یک وبسایت چگونه بدست می آید؟

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که اَلِكسا برچه اساسی درجه و اعتبار یک وبسایت را میسنجد ؟

الکسا برمبنای آنالیز ترافیک کاربران که بصورت روزانه از یک سایت بازید میکنند , سایت ها را رتبه بندی میکند , همچنین برای مدیران و مشاغل مختلف امکانات فراوانی نظیر مشخص نمودن تعداد بازدیدکننده در روز و تعداد کابران آنها در هر ماه و یا سال , لینک های ورودی و ميانگين زمان حضور و تعدادصفحاتی که توسط کابر بازدید میشود را از ورودی موتورهای جستجو بصورت بسیار دقیق فراهم کرده است.

گراماتون ، بعنوان یک مجله آنلاين موسیقی تخصصی در کشور هم اکنون در رتبه ای کمتر از ٧٠٠ ايستاده است و این نشان از جذابیت آن برای كاربران که عموما هنرمندان و هنردوستان سبک راک , متال و موسیقی تلفیقی در ایران هستند، می باشد .که طبعا اگر تعداد این کاربران افزایش یابد،گراماتون به رتبه پایین تری ( بهتری ) ارتقاء خواهد یافت .

در حال حاضر مجله آنلاین موسیقی گراماتون،بطور روزانه بیش از یکصدهزار نفر کابر را در بخش های مختلف خود از جمله وبسایت خبری , سایت فروشگاهی , بلیط فروشی , رادیو آنلاین و پخش زنده , میزبانی میکند که بطور میانگین بیش از 7 دقیقه از مطالب و خدمات گراماتون بهرهمند میشوند , که به لحاظ آماری برای معرفی محصولات مختلف و یا آثار هنرمندان دارای فرصت های تبلیغاتی موثر و ارزشمندی میباشد . امیداست مطالب فوق جهت روشن نمودن بخش موثری از دنیای مجازی که دانستن آن برای اهالی آن بسیار الزامی است مفید واقع شود .

رنک الکسا مجله موسیقی گراماتون

رنک الکسا مجله موسیقی گراماتون

رنک الکسا مجله موسیقی گراماتون

رنک الکسا مجله موسیقی گراماتون

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?